Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Για ΤΟΕ (26/03/2014)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΠΡΟΣ ΣΥΝΑΨΗ ΟΚΤΩ (8) ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ "ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ" (D.590.001-Ε.Υ.: Ν. Αβούρης)(26/03/2014)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών για την υλοποίηση του έργου Ανοικτά Ακαδημαϊκά Μαθήματα Πανεπιστημίου Πατρών», που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο  και Εθνικούς Πόρους στο πλαίσιο της πράξης «Ανάπτυξη και διάθεση ψηφιακού εκπαιδευτικού περιεχομένου από τα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ - Ε.Π. Εκπαίδευση και δια βίου μάθηση», με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κο Νικόλαο Αβούρη, καθηγητή του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών, του Πανεπιστημίου Πατρών, προτίθεται να προβεί στη σύναψη συμβάσεων έργου όπως παρακάτω:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ (Τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων-8 θέσεις)

Η εκδήλωση ενδιαφέροντος για την υποβολή προτάσεων στο πλαίσιο της ανωτέρω πρόσκλησης θα πραγματοποιείται με το κάτωθι διαβιβαστικό:

Διαβιβαστικό Πρότασης

Οι ενδιαφερόμενοι, παρακαλούνται να καταθέσουν τις προτάσεις τους με τα απαραίτητα αποδεικτικά έγγραφα στη Βιβλιοθήκη & Κέντρο Πληροφόρησης του Πανεπιστημίου Πατρών, Πανεπιστημιούπολη, Κτίριο Βιβλιοθήκης & Κέντρου Πληροφόρησης, Ρίο, 2ος όροφος, υπόψη κας Ιωάννας Γιαννούκου, μέχρι την Τετάρτη 09 Απριλίου 2014.

Τις προσκλήσεις μπορείτε να βρείτε και εδώ.